User-agent: GPTBot Disallow: /

Success ייעוץ עסקי

ליווי עסקי ומינוף עסקים

floating screen success2

ייעוץ עסקי
[כלים, פתרונות, הדרכה והטמעה להשגת מטרות העסק ומנהליו]

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות

הצוות הגדול של היועצים של Success ייעוץ עסקי מאפשר למגוון מחלקות בעלות תחומי התמקצעות שונים במגוון תחומים כגון : כוח אדם, שיווק, פיננסים, ארגון, שירות לקוחות, מכירות, אסטרטגיה ועוד.
ייעוץ עסקי מבוסס תוצאות – רק תוצאות הן המדד להצלחה של ייעוץ עסקי, אם יועץ מודד את השעות שהוא עובד אתך סימן שהוא רוצה שתמשיך כמה שיותר זמן, משמע תוצאות איטיות = הכנסה גבוהה יותר עבור היועץ העסקי.
בחברת SUCCESS אנחנו שמים את הדגש על תוצאות ומאפשרים ללקוחות לרכוש ייעוץ ולשלם בעיקר על בסיס תוצאות בשטח ולא על שעות, דיבורים או ניירת, אנחנו מאמינים בתוצאות! תוכנית עסקית ואסטרטגיה שיווקית שעובדות. SUCCESS משרתת כ-500 עסקים מדי חודש בסדנאות, קורסים, ייעוץ עסקי, ליווי עסקי, בניית תוכנית עסקית, הדרכות עובדים, ייעוץ שיווקי, אסטרטגיות שיווקיות באינטרנט.

הצוות הגדול של היועצים של Success ייעוץ עסקי מאפשר למגוון מחלקות בעלות תחומי התמקצעות שונים במגוון תחומים כגון : כוח אדם, שיווק, פיננסים, ארגון, שירות לקוחות, מכירות, אסטרטגיה ועוד.
ייעוץ עסקי מבוסס תוצאות – רק תוצאות הן המדד להצלחה של ייעוץ עסקי, אם יועץ מודד את השעות שהוא עובד אתך סימן שהוא רוצה שתמשיך כמה שיותר זמן, משמע תוצאות איטיות = הכנסה גבוהה יותר עבור היועץ העסקי.
בחברת SUCCESS אנחנו שמים את הדגש על תוצאות ומאפשרים ללקוחות לרכוש ייעוץ ולשלם בעיקר על בסיס תוצאות בשטח ולא על שעות, דיבורים או ניירת, אנחנו מאמינים בתוצאות! תוכנית עסקית ואסטרטגיה שיווקית שעובדות. SUCCESS משרתת כ-500 עסקים מדי חודש בסדנאות, קורסים, יעוץ עסקים, ליווי עסקי, בניית תוכנית עסקית, הדרכות עובדים, ייעוץ שיווקי, אסטרטגיות שיווקיות באינטרנט.

finance hp

ייעוץ פיננסי

לא גומר את החודש?
ניהול פיננסי לרווחיות, עשה שינוי כבר עכשיו
מכירות

מכירות

לא מוכר מספיק?
מכירות בליגת הגדולים, העסקה הבאה היא שלך
yeutz hp

ייעוץ עסקי

לא מצליח לגדול?
הסוף לתסכול ולחוסר היעילות, הצעד הבא שלך
personal hp

כוח אדם

הצוות לא יעיל?
למקצע את כולם, צור צוות מנצח
ייעות שיווקי

ייעוץ שיווק

לא רואה תוצאות?
למד את כל הסודות לשיווק שנותן תוצאות
org hp

ניהול

מנהל או עובד קשה?
ניהול זמן וחלוקת אחריות, כלים מעשיים להצלחה
success
[ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו]

ייעוץ עסקי מבוסס תוצאות

ייעוץ עסקי הוא סדרת פעולות ותהליכים רחבים של עבודה משותפת של בעל העסק יחד עם יועץ חיצוני שמשמש כ’גוף מבקר’ לבית העסק בכל היבטיו השונים.
יועץ עסקי מבצע בחינה וניתוח מעמיקים של כל התהליכים השונים המתרחשים בעסק, מהתהליכים שקורים היום, החזון העסקי, והאסטרטגיה העתידית. בשיווק השירותים של העסק, מכירת המוצר או השירות, גיוס והשמת העובדים, טיפול ובחינת מדדי רווחיות, עלויות, תמחור, תזרים המזומנים, הדוחות הכספיים והפיננסים, בחינת המתחרים, כל הנכסים הקיימים והדיגיטליים, בקרת האיכות, הייצור והשירות.

לאחר חקירה מעמיקה היועץ בונה תוכנית אסטרטגית רחבה שנוגעת לכל תפקיד בבית העסק, יחד עם בעל העסק ואלו בונים יעדים ומטרות להשגת התוכנית ואף עובדים צמוד כדי להשיג את התוצאות והתוצרים של ההליך. חלק מעבודת הייעוץ היא בנייה, שמירה והעתקת הטכנולוגיה (השיטה) של העסק על פיה הוא עובד, בניית נהלים ברורים סביב כל אחד מהתפקידים השונים אותם בעלי העסק ועבדיו מבצעים, בניית תיאור התפקידים, כך שבשעת הצורך ובעל העסק יצטרך להתפנות לתהליכים אחרים בעסק, לפתיחת סניפים נוספים, הנכנס לנעליו של בעל התפקיד ייעשה בקלות ובמהירות.

היתרון הגדול בבחירה בתהליך הייעוץ העסקי היא חשיפת היועץ לעסקים וחברות דומות לבית העסק שלך, כך שהם מכירים את המתחרים בשוק, את קהלי היעד השונים – והכי חשוב, איזו פעולות מוצלחות להבאת הישגים ותוצאות.

העבודה האמיתית בתהליך היא של היועץ בהצבת יעדים, החדרת מוטיבציה וניהול התהליך, של בעל העסק בסדר העדיפויות הנכון ושילוב פעולות היומיום הקיימות השוטפות של העסק – מכירות, שיווק, מיתוג נכון ברשתות, מכירות, גיוס עובדים… לבין פעולות האסטרטגיה העתידיות – פנייה לקהלי יעד חדשים, הגעה ליעדים עתידיים. הצבת משברים וקשיים בדרך ופתרונם המשותף.

ההבדל בין ייעוץ לליווי עסקי
[ייעוץ עסקי או ליווי עסקי]

מה ההבדל בין ייעוץ עסקי לליווי עסקי?

הרבה בעלי עסקים ויזמים שואלים על ההבדלים בין ייעוץ וליווי עסקי, המונח הטרמינולוגי הוא שונה: ייעוץ עסקי חייב להיות מראש מוגדר בזמן, קצר טווח, ממוקד ומדויק מאוד.

לעומת זאת ליווי עסקי הוא ארוך טווח, מתמשך וכללי.

מי זקוק לשירות של ייעוץ עסקי?

כל בעל עסק, יזם הנמצאים בתחילת דרכם – כדי לבנות בסיס חזק ונכון עבור העסק שלו לאדם כזה מומלץ להשתמש בחברה המעניקה מעטפת שירותים רחבה לבעלי העסקים.
עסק שנמצא בתקופת משבר – הייעוץ העסקי עוזר לעסקים להתמודד עם הקשיים, לבנות תוכנית הבראה מתאימה עבור כל בית עסק, ולהתמודד בצורה יעילה מול הבנקים.
עסקים בתקופות שגשוג – עבודת היועץ היא להגדיל את רווחיות החברה, פיתוח עסקי, בקרה מלאה, שימור והגדלת ההצלחות ולא רק לדאוג לכושר פרעון.


ישנם בעלי עסקים המגיעים לתהליך הייעוץ מתוך ההכרה בחולשות פנימיות, כמו ניהול עצמי או לוח זמנים קלוקל, הנעת עובדים, דחיינות, או חוסר הנעה עצמית ועוד. – לבעלי עסקים אלו תהליך הייעוץ הוא חשוב במיוחד להתקדמות שלהם ועבודה מאורגנת יעילה ונכונה לבניית ולהתפתחות העסק.

שירותי ייעוץ עסקי
[תהליך ייעוץ עסקי]

איך עובד תהליך התשלום בתחום?

ישנם מודלי תשלום וחבילות שונות בתחום הייעוץ, יש יועצים עסקיים פרטיים שלוקחים לפי שעות עבודה בלבד, תשלום על תוכנית עסקית בנפרד, תשלום פרטני על כל מוצר בנפרד – כמו ניהול קמפיין שיווקי, שעת ייעוץ, בניית תוכנית אסטרטגית, תכנון פיננסי ועוד. ישנן חבילות המוגדרות מראש שניתן לקנות לזמן מוגדר לתהליך מלא של ליווי, ישנו תשלום על אחוזי צמיחה בלבד וישנם תהליכים שונים משולבים.

ישנן חברות שונות בתחום המעניקות מעטפת רחבה של שירותים תוך הייעוץ – סדנאות רבות בנושאים שמתקשים בהם בעלי עסק רבים – כמו שיווק ומכירות, גיוס והשמת עובדים, תכנון פיננסי, שיטת תמחור.
הרצאות בנושאים החדשניים ביותר במשק – כפתורים חדשניים, טרנדים, וחוויות משתמש.
מרכז לימודי המשלב קורסים רחבים לבניית העסק ואף להתפתחות אישית של בעל העסק.
ואף קבוצות נטוורקינג לבעלי העסקים במגוון רחב של תחומים ליצירת שיתופי פעולה נרחבים.

לוח אירועים
[הרצאות וסדנאות לעסקים]
האירועים הקרובים

הרצאות, סדנאות, סמינרים וכנסים להעשרה מקצועית ומעשית, חידוד הידע הקיים וחיזוק הכישורים בתחומים החשובי ביותר בעסקים ובניהול. רשימת ההרצאות מתעדכנת כל הזמן.

אנו מוסרים ערך רב וידע פרקטי ומעשי כמעט מידי יום, במסגרת של הרצאות, סדנאות, כנסים ואירועים פתוחים לבעלי עסקים, מנהלים, יזמים ועוד, שרוצים לפרוץ את תקרת הזכוכית שלהם. אנשי עסקים רבים עשו להם שעה קבועה בשבוע והצליחו להתייעל, לגדול וגם להנות מזה באמת.

 הלוח מתעדכן באופן שוטף וכדאי להישאר מחוברים, להרשם ולהגיע.

image layers 1 1 1
image layers 1 2 3
image layers 1 3 3
image layers 7 1
image layers 7 2
אירועים
[לוח אירועים]
האירועים הקרובים

אנו מוסרים ערך רב וידע פרקטי ומעשי כמעט מידי יום, במסגרת של הרצאות, סדנאות, כנסים ואירועים פתוחים לבעלי עסקים, מנהלים, יזמים ועוד, שרוצים לפרוץ את תקרת הזכוכית שלהם. אנשי עסקים רבים עשו להם שעה קבועה בשבוע והצליחו להתייעל, לגדול וגם להנות מזה באמת.

 הלוח מתעדכן באופן שוטף וכדאי להתשאר מחוברים,להרשם ולהגיע

מגזין
[הכל על עסקים ועל איך לעשות אותם]
מגזין להצלחה בעסקים

בעלי עסקים רבים מתחילים את דרכם העצמאית בעקבות תשוקה ומתוך רצון לעסוק במה שהם הכי אוהבים ואז מגלים שעסקים זה הרבה יותר מזה ושלא מספיק להיות מקצוען בתחומך אלא שכדאי להיות גם מקצוען בעסקים ובמנהל עסקים.
אז תמשיך להיות מקצוען בתחומך ובוא ללמוד איתנו על מינהל עסקים שזו המומחיות שלנו.

image layers 4 1
image layers 4 2
image layers 4 3
image layers 4 4
image layers 5 1 1
image layers 5 2
image layers 5 3
המלצות
[לקוחות מדברים]
סיפורי הצלחה

מרגיש את השינוי במלוא עוצמתו ופוגש את ההצלחה יום יום… הדבר הזה עובד כמו רכבת שדוהרת… זאת הרגשה בטוחה שאני הולך להצליח… תודה לכם, תודה על שאתם משקיעים בי…. הכפלנו את ההכנסות בהשוואה לאותו רבעון אשתקד… בשביל כאלה דברים אנחנו נלחמים כל יום לעזור לאנשים

מהו ייעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי הם פעולות ותהליכים רחבים של עבודה משותפת של בעל העסק יחד עם יועץ עסקי חיצוני שמשמש כ’גוף מבקר’ לבית העסק או החברה בכל היבטיו השונים. למידע נוסף על ייעוץ עסקי אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.

מי זקוק לייעוץ עסקי?

כל בעל עסק הנמצאים בתחילת דרכם – כדי לבנות בסיס חזק ונכון עבור העסק שלו לאדם כזה מומלץ להשתמש בחברה המעניקה מעטפת שירותים רחבה לבעלי העסקים. או במקביל עסק שנמצא בתקופת משבר – הייעוץ העסקי עוזר לעסקים להתמודד עם הקשיים, לבנות תוכנית הבראה מתאימה עבור כל בית עסק, ולהתמודד בצורה יעילה מול הבנקים.

מה ההבדל בין ייעוץ לליווי עסקי?

הרבה בעלי עסקים ויזמים שואלים על ההבדלים בין ייעוץ וליווי עסקי, המונח הטרמינולוגי הוא שונה: ייעוץ עסקי חייב להיות מראש מוגדר בזמן, קצר טווח, ממוקד ומדויק מאוד. לעומת זאת ליווי עסקי הוא ארוך טווח, מתמשך וכללי.

מה הייחוד של חברת סאקסס?

צוות היועצים הגדול של “Success ייעוץ עסקי” מאפשר למגוון מחלקות בעלות תחומי התמקצעות שונים במגוון תחומים כגון : כוח אדם, שיווק, פיננסים, ארגון, שירות לקוחות, מכירות, אסטרטגיה ועוד.

[מספר המקומות מוגבל]

הרצאות פתוחות, כנסים, וסדנאות בעסקים

מהרו לשריין את מקומכם

035615200 דילוג לתוכן