[ אוקטובר 21, 2013 by admin 0 Comments ]

בוא נדבר על מאמץ

זה מדהים כמה אנרגיה יש לילדים. לפני כמה ימים ראיתי את הבן שלי משקיע שעתיים בלנסות לפתוח שלט ישן של מכונית. הוא ניסה בידיים הכה בו עם פטיש פלסטיק, שפשף אותו על הארון, ביקש מברג והבריג, הבריג והבריג ושום דבר לא קרה. הוא פשוט ישב שעתיים על הרצפה
מנסה בכל כוחו לפתוח את השלט כדי לחלץ ממנו את הבטריות לצעצוע אחר שהוא רצה.
האנרגיה הבלתי נלאית הזו שיש לילדים היא משהו מדהים! הם מחליטים לעשות משהו והם פשוט הולכים על זה עד הסוף- מבחינתו לא יעזור כלום, לא משנה כמה זמן זה יקח ואילו משאבים זה ידרוש- הוא פשוט ילחם על השלט הזה כאילו חייו תלויים בו וזה פשוט מעורר הערצה כל פעם מחדש.
לשמחתי הבן שלי לא סובל מכישלונות רבים וקודמים (מה שבד”כ גורם לרוב האנשים לא לנסות או לא להתמיד בגלל הזיכרון שמרפה את ידיהם שגם בעבר זה לא עבד להם אז העיקר הם ניסו שוב) הוא התעקש והתעקש ובסוף עשה מה שכל אחד צריך לעשות, הוא ביקש עזרה. לשמחתי הוא פנה אלי ואמר לי: “אבא אני לא יודע למה אני לא מצליח לפתוח את הקופסא של השלט”, שאלתי אותו אם הוא ראה שיש כאן ברגים והוא אמר שכן ושהוא ניסה לפתוח אותם עם המברג ולא הצליח ולפי המראה של הברגים הוא בהחלט התעלל בהם לא מעט- ההברגה שלהם כמעט והיתה גמורה. אמרתי לו שיביא לי את המברג ושאני אנסה, חשבתי שאולי נדרש כאן כוח של מבוגר ולא של ילד. התכוננתי למאבק אבל אמרתי שאני מוכן לעשות הכל כדי לא לבאס את הבן שלי וכדי שיהיה לו את הנצחון הקטן על פני הקופסא של השלט.
לקחתי את המברג בידיי ותוך סיבוב קל ביותר פתחתי את הבורג הראשון. התכוננתי למאבק אך משום מה הברגים כאילו נפתחו מעצמם.
משהו לא היה ברור לי, זה פשוט לא היה הגיוני ולכן קראתי לבן שלי וביקשתי ממנו להראות לי איך הוא ניסה לפתוח את הברגים ונוכחתי לדעת שהוא פשוט ניסה ממש בכוח לפתוח אותם אבל רק סובב לכיוון הלא נכון. אני דיי בטוח שלכם זה כבר עלה כרעיון תוך כדי קריאת מילים אלו אבל עבורו זה לא היה מובן מאליו ועבורי שראיתי שניסה כל כך הרבה זמן זה לא עלה כאפשרות ראשונה.
אני חושב שיש כאן מוסר השכל ברור מאד, כשאנחנו לא מצליחים לעשות משהו- זה לא אומר שזה לא אפשרי. גם אם השקענו בזה המון מאמץ, יכול להיות שצריך מישהו אחר שיראה לנו שפשוט צריך סיבוב קל לצד השני.
שיווק באינטרנט הוא גם קצת כזה. כמה פעמים שמעת על מישהו שאומר לך שהוא משיג תוצאות מדהימות משיווק באינטרנט או שאחרים מצליחים במעט כסף להוציא תוצאות מדהימות ואילו אתה רק מוציא עוד ועוד כספים, שוכר מומחים ובסוף זה עדיין לא שווה את הכסף והזמן?!
ובכן אני הרגשתי בדיוק כך לפני שנתיים, עד שחקרתי את הנושא וגיליתי למה זה לא עובד לרוב האנשים, הפתרון היה כל כך מהפכני שבעקבותיו הוזמנתי להעביר הרצאות בכל העולם ובשנתיים האחרונות טסתי 50 פעם ופתחתי 12 סניפים שמלמדים את אותה השיטה ומה שמדהים בכל מדינה ובכל עסק זה עובד!
אם מעניין אותך לדעת עוד על הנושא אשמח לפגוש אותך בסדנא הקרובה, לפרטים נוספים נא לפנות לבת אל במייל: marketing1@bizsuccess.co.il או בטל’ 03-5615200 שלוחה 110.
אשמח לראותך
שלך,
אלעד הדר