אודות
[אודותינו]
פרופיל חברת Success ייעוץ עסקי

חברת הייעוץ Success הוקמה לפני כעשור, ושירתה במהלך השנים הללו אלפי לקוחות בהצלחה.

בישראל לחברה שלושה סניפים ומכללה וחמישה עשר סניפים נוספים ברחבי העולם.
החברה פועלת בחסות וברישיון מטעם תאגיד הייעוץ הגדול ביותר בעולם WISE.

לחברת SUCCESS התמחות בתחום הקמעונאות וליווי מספר רב של רשתות במגוון רחב של תחומים. הידע והניסיון הללו חשפו בפנינו מידע חסר תקדים אודות מגמות צריכה אמיתיות בישראל, בזמן אמת. את הידע הזה אנו מתרגמים לפיתוח פעולות שיווק ממוקדות ועדכניות לטובת לקוחותינו, שמתעדכנות בהתאם לעדכונים במשק. עולם השיווק משתנה על בסיס יומי ועל כן רק חברה עם מקורות מידע עדכניים יכולה להישאר בתמונה ולתת לכם שירות שמשיג תוצאות עם שיפור מתמיד.

35000
לקוחות
50
עובדים
15
סניפים בעולם
3
סניפים בארץ
טכנולוגיית הייעוץ
[טכנולוגיית הייעוץ]
WISE

טכנולוגיית הייעוץ של ארגון הייעוץ הבינלאומי WISE הינה תוצאה של סיכום מחקרים שנערכו במשך כ-30 שנה וסוכמו בסדרה של כרכי ניהול שמתארים בצורה ברורה מה הדרך הנכונה לנהל ארגונים.

יו”ר WISE בישראל
בין העסקים שמיישמים בהצלחה את הטכנולוגיה של WISE ניתן למצוא את קוקה קולה, AVIS, מרצדס, IBM, ג’נרל אלקטריק, SONY, מקדונלדס ועוד. חברת Success הנה מבין החברות הבודדות בישראל שמחזיקות בזכויות השימוש בטכנולוגיית הייעוץ של WISE, מנכ”ל החברה אלעד הדר הנו מבין הראשונים שהוסמך כיועץ WISE בישראל ומזה מספר שנים מכהן כיו”ר WISE בישראל.
טכנולוגיית WISE
טכנולוגיית הייעוץ WISE הנה תוצאה של סיכום מחקרים שנערכו במשך כ-30 שנה וסוכמו בסדרה של כרכי ניהול שמתארים בצורה ברורה מה הדרך הנכונה לנהל ארגונים מכל גודל ולכל תחום של עסקים בין אם מדובר בעסק של אדם אחד או בתאגיד בעל מאות אלפי עובדים. סדרת כרכי הניהול מכסה את כל הידע שארגון צריך לדעת על מנת להצליח, בתחומי שיווק, מכירות, כח אדם, פיננסים, ניהול, יחסי ציבור, ארגון, שימור לקוחות ועוד
מה זה טכנולוגיה
טכנולוגיה (מיוונית: טכנו = אומנות, לוגיה = תורה; תורת האומנות) היא תחום דעת העוסק בחיפוש פתרונות מעשיים כמענה לצרכים אנושיים, תוך ניצול חידושי המדע. מדע הוא שיטה לאיסוף ידע אודות העולם באמצעות צפייה, ניסוי והסקה שיטתיים, ודרכי מחקר שנועדו לפתח ידע זה. השיטה המדעית כוללת עקרונות ותהליכים המשמשים לאיסוף ידע מדעי, ומכונה גם מחקר. אדם העוסק במדע נקרא מדען.
כרטיסים
מספר המקומות מוגבל,יש לתאם הגעה
הרצאות פתוחות, כנסים, וסדנאות בעסקים

אנו עושים את כל המאמצים שכולם יוכלו להנות ולקבל ערך מהאירועים שאנו מקיימים, אך לצערנו מספר המקומות באולם מוגבל.מהרו והרשמו כבר עכשיו.

 

הצוות
הצוות שלנו
צוות Success

WISE הנו ארגון הייעוץ הגדול ביותר בעולם, בעל סניפים בכ- 80 מדינות. יועצי WISE ברחבי העולם מספקים ייעוץ למאות אלפי בתי עסק בתחומי עיסוק מגוונים.

יועצי WISE עובדים על פי טכנולוגיה, שיטה המבוססת על עקרונות ניהוליים ברורים שישום נכון שלהם מביא לתוצאות של שגשוג והתרחבות העסק בצורה בריאה.

[wpgmza id=”1″]