[ אפריל 6, 2017 by seprism 0 Comments ]

כיצד ייעוץ עסקי יסייע לסטארט אפ בהקמה

הקמה של חברת סטארט אפ איננה פשוטה כלל וכלל, במיוחד היום כשהתחרות בכל תחום גבוהה מאוד וחברות חדשות קמות ונופלות מידי יום. אם אתם חושבים על הקמה של חברה חדשה, ולא משנה מאיזה סוג, עליכם לקבל שירות ייעוץ עסקי אשר יאפשר לכם לבצע את תהליך ההקמה בצורה נכונה ולנהל אותה באופן שיוביל אתכם להצלחה.

בניית תכנית עסקית נכונה

השלב הראשון בהקמה של כל עסק ובפרט של חברת סטארט אפ, הוא כתיבת תכנית עסקית. רבים היום בטוחים כי הם יכולים למצוא נוסח מוכן של תכנית עסקית און ליין, לשנות את הפרטים ולסיים, אך זה ממש לא נכון. בנייה של תכנית עסקית הינה תהליך ארוך ומורכב ולא כל אחד יכול לבצע אותו. בכדי להכין תכנית עסקית נכונה חשובה לחקור את העסק, המתחרים, השוק, קהל היעד, לדעת לנתח את הנתונים הפיננסיים ועוד. לא כל אחד יכול לבצע זאת, בפרט אדם שיש לו זיקה אישית לעסק ומעורב אצלו רגש בעניין. לכן, השלב הראשון שיבצע אתכם מומחה ייעוץ עסקי הינו בניה של תכנית עסקית. רק לאחר שתבנו אותה תוכלו להחליט האם בכלל כדאי לכם להקים את החברה ואם כן, תוכלו לדעת למה אתם זקוקים בכדי להקים אותה.

גיוס כספים להקמת העסק

לאחר שהחלטתם על הקמת חברת סטארט אפ, עליכם לגייס מספיק כסף בכדי להקים את החברה ולפתח אותה. גם בכך יוכל לעזור לכם יועץ עסקי מומחה. הוא יסייע לכם למצוא מקורות נכונים לגיוס הכספים, להתמקח על הריביות וההחזרים, לגייס משקיעים ולהציג את העסק שלכם באופן מקצועי כך שתוכלו לגייס עבורו כמה שיותר כסף.

קחו בחשבון כי תהליך גיוס הכספים הוא לא דבר שמסתיים עם ההקמה של החברה. גם לאחר שהצלחתם להשכיר משרדים, לרכוש את כל הציוד, לשכור עובדים ולהתחיל בפיתוח החברה, עדיין תצטרכו שיהיה לכם מספיק כסף בכדי לנהל את החברה בהצלחה באופן שוטף. לכן ליווי עסקי חייב להיות מתמשך ולא חד פעמי.

ניהול שוטף של העסק

ישנם אנשי הייטק רבים עם רעיונות מדהימים לסטארטאפים, אך ללא כל זיקה לניהול כספים. אלו אנשים אשר יכולים לפתח אפליקציות מדהימות ולבנות תוכנות מרשימות במיוחד, אך לא יודעים כיצד לנהל עובדים או כספים. לכן, אנשים כאלו אשר מקימים חברת סטארט אפ חייבים יועץ עסקי מומחה אשר ילווה אותם לאורך כל הדרך ויסייע להם לנהל את החברה באופן נכון עד ההצלחה הגדולה. ואין לכם ממה לחשוש, כך יועץ מקצועי יחתום אתכם על חוזה שמירת סודיות וכל דבר אחר שתרצו בכדי להיות בטוחים כי הרעיון שלכם לא דולף החוצה לפני שהצלחתם לפתח אותו, ואף אחד לא גוזל מכם את ההצלחה שלכם.